Tatoma

„Stockholm“ biurai

Užsakovas

UAB „ Omberg“

Vieta

Kaunas

Objektas

„Stock-office“ projektas

Plotas

~5000 kv. m.

Projekto aprašymas

Žalias, BREEAM sertifikato siekiantis „stock-office“ projektas STOCKHOLM nuomininkams užtikrina bene didžiausią automobilių srautą Kaune ir visoje Lietuvoje. Projekte patogiai apjungiamos sandėliavimo patalpos, pardavimo erdvės ir biurai po vienu stogu. STOCKHOLM išsiskiria ne tik strategiškai patogia lokacija prie Kauno Vakarinio aplinkkelio, bet ir padeda kurtis verslo ekosistemai – projekte kuriasi įvairūs verslai, nuo e-komercijos iki medicininės įrangos bei paslaugų tiekėjų.

Pardavimų ir nuomos projektų vadovė Rugilė Gutauskė didžiuojasi, kad projekte yra taikomi tvarūs ir modernūs sprendimai: saulės elektrinės ant pastato stogo, dedikuotos EV įkrovimo vietos. Patalpos taip pat įrengtos pagal moderniausias interjero ir medžiagų tendencijas.

„Esame dėkingi mūsų partneriams TATOMA, kurie prisidėjo įrengiant beveik 5000 kv. m. pramoninių grindų, kurios atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tai yra be galo svarbi darbinės aplinkos detalė, sąlygojanti patogumą, tad ieškojome tokio partnerio, kuris užtikrintų ne tik erdvės estetiką, bet ir ilgaamžiškumą bei nepriekaištingą kokybę.“

Rugilė Gutauskė